שווקים במוסקבה

Izmailovsky Market
במסגרת שווקים במוסקבה, שוק זה איימלובסקי נמצא תחת כיפת השמיים, בו תוכלו למצוא מציאות רוסיות, ציורים, מציאות של שוק פשפשים, דוכני אוכל.שוק ענק ובנוי מעניין. ליד השוק פארק עם מסלולי הליכה וקרמלין ( קרמלין, מבצר, יש בכל רוסיה ) אשר בו מסעדות חנויות ומוזיאון לוודקה. בכדי להגיע למקום במטרו, הינכם צריכים את הקו  Dark Blue מזרחה למרכז העיר לרדת בתחנת פרטיזנסקאיה, צאו מהתחנה ולכו כ 300 מטרים שמאלה מהתחנה.

Birds Market , Ptichy Market
שוק נוסף פופלראי ומתאים מאוד לילדים , למרות ששם השוק המקורי הוא שוק הציפורים, הוא יותר נכון שוק חיות. הרבה חיות, דגים, חתולים, כלבים, כלבים חמודים עד מאוד, יהיה קשה לצאת מהשוק בלי איזה כלבלב, קחו בחשבון שבשוק יש ריח חזק של חיות. השוק פתוח שבעה ימים בשבוע עד השעה  19:00 בערב, כ 14 ק"מ  Off MKAD , ממרכז העיר.

Electronic Market, Gorbushkin Yard
שוק נוסף במסגרת שווקים במוסקבה, מרכז ענק לאלקטרוניקה אשר תוכלו למצוא בו כמעט כל מוצר חשמלי, טלפונים, מצלמות, מחשבים, כ 12 מחלקות שמייצגות ציוד אלקטרוני. במרכז גם בתי קפה ומסעדות. לחובבי אלקטרוניקה, קחו בחשבון ש " תבזבזו " בשוק זה במוסקבה מספר שעות. 10:00 בבוקר עד  21:00  Bagrationovsky Proezd 7 בניין מספר 3 .

Food Market, Dorogmilovsky Market
שוק מזון, בשוק זה במוסקבה תוכלו למצוא מגוון עצום של מאכלים איכותים. האטרקציה המרכזית בשוק היא ללא ספק דוכני הדגים, מבחר דגים ויצוריים מימיים, כמובן שקאוויר זמין בשוק גם כן. בשוק מזון זה ישנן גם מסעדות. לא מומלץ לבוא רעבים, אתם תרכשו את כל השוק. 7:00 בבוקר עד  20:00 בערב.  Mozhaisky Val 9.

Moscow Farmer Market
השוק התחיל ב 1977 כאשר חוואים סוחרים החלו למכור ממכוניתהם, ב 1980 קיבלו אישורים רשמים מהעירריה להפוך את המחירות לשוק אשר יושב ב Downtown, לרחבה סופקו תאורות, מגרש משחקים ומזרקה, כל זה ב  Friendship Square . אומנות, מוסיקאים ופעילויות, מוסיקאים מנגנים בכיכר כל יום שבת מ  9:30 עד  11:30, השוק פתוח  ממאי עד אוקטובר  8:00 בבוקר עד  13:00 .


ראו גם : טיסה למוסקבה | השכרת רכב במוסקבה